Bezpieczeństwo i wygoda.

Bezpieczeństwo i wygoda.

Bramy garażowe i przemysłowe

 

Brama jest jednym z głównych elementów budynku mającymBramy przemysłowe segmentowe wpływ na jego architekturę, dlatego jej wybór jest niezwykle ważny. Powinna być solidna, bezpieczna, funkcjonalna i zapewniająca optymalną efektywność energetyczną.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór bram garażowych, przemysłowych oraz drzwi przygarażowych. Współpracujemy z dostawcami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji bram, gwarantują innowacyjne rozwiązania, komfort użytkowania oferowanych produktów oraz zapewniają bezpieczeństwo poprzez wykonanie bram z materiałów najwyższej jakości.

Bogata oferta modeli, elementów wykończenia oraz szeroka paleta kolorystyki RAL pozwala nam dostosować bramy do różnych rozwiązań architektonicznych, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

 

BRAMY SEGMENTOWE

Brama garażowa segmentowa automatyczna SOMFY SOMMER BERNERObecnie najbardziej popularne bramy garażowe. Posiadamy w ofercie bramy segmentowe w kilku grubościach paneli bramy: 40mm oraz 60mm. Dostępne są też różne warianty prowadzeń paneli bramy, które dobiera się w zalezności od możliwości technicznych. Bramy występują w kolorach jednolitych standardowych tj.: biały, brązowy, srebrny (RAL9006), antracyt, ale także w dekorach drewnopodobnych: złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester.

Paleta dekorów specjalnych pozwala na dobranie bramy w niestandardowych dekorach coraz częsciej spotykanych w obecnie realizaowanych projektach budowlanych.

Do najczęsciej wybieranych kolorów specjalnych należą różne wersje oklein w kolorze antracytowym w tym także antracytowo-kwarcowe, czy też dąb sheffield.

Na specjalne zamówienie możemy wykonać bramę z malowaniem jej zewnętrznej powierzchni na wybrany przez Państwa kolor z palety RAL.

BRAMY UCHYLNE

Brama garażowa uchylna z drzwiami serwisowymi-technicznymi Złoty dąbNiegdyś najbardziej popularne bramy. Prosta konstrukcja tych bram zapewnia długoletnie niezawodne działanie. Obecnie stosuje się je często w garażach wolnostojących, garażach szeregowych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby zachowania podwyższonej izolacyjności termicznej. Dla bram uchylnych dostępne są różne elementy wyposażenia dodatkowego takie jak przeszklenia, kratki wentylacyjne. Nasi klienci często wybierają bramy uchylne wyposażone w drzwi serwisowe. Takie rozwiązanie przydaje się gdy używamy wyjścia z garażu np. gdy chcemy wyjść na ogród i nie ma potrzeby otwarcia całej bramy.

 

BRAMY ROLOWANE

Brama garażowa rolowana automatyczna Smart HomeBramy rolowane zalecamy wszędzie tam, gdzie nie ma mozliwości technicznych do zamontowania bramy segmentowej  lub bramy uchylnej. Gdy garaż umiejscowiony jest w piwnicy i brak jest odpowiedniej wysokości nadproża aby zamontować brame segmentową, a zamontowanie bramy uchylnej w świetle otworu zmniejszyłoby znacznie światło wjazdu, można zastosować bramę rolowaną z kasetą nawojową zamontowaną od strony zewnętrznej. Taką bramę rolowaną można wyposażyć w pełną automatykę.

 

 

 

Facebook