Okna

DAVE OKNA PCVWybór odpowiednich okien to inwestycja na długie lata. Jak zatem wybrać dobre okna i na jakie parametry zwracać uwagę podczas ich zakupu? Wygląd to nie wszystko! Okna pełnią bowiem szereg ważnych funkcji. Mają zapewniać użytkownikom odpowiednią izolację termiczną i akustyczną, chronić przed deszczem, wiatrem oraz gwarantować odpowiedni poziom ochrony naszego życia i mienia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę okien wykonanych z różnych profili PCV. Oferujemy okna wykonane w systemie VEKA, GEALAN, ALUPLAST.

Wybór dobrej jakości okna, to jedno. Równie ważny jest ich odpowiedni montaż. Montaż warstwowy zapewnia lepsze parametry izolacyjne miejsca styku okna z murem, dzięki wyklejeniu po obu stronach okna (wewnetrznej i zewnętrznej) specjalnej taśmy. Ciepły montaż zalecany jest dla każdego typu okien. Zapobiega powstawaniu wokół okien nieestetycznych zaciekow i wykwitów pleśni. Co więcj, zmniejsza koszty zużycia energii, poprawia mikroklimat i obniża poziom hałasu wewnątrz pomieszczenia.

Idealnym i sprawdzonym rozwiązaniem jest np. okno VEKA Softline82 + Ciepły Parapet XPS + Taśma rozprężna!

Zachęcam do obejrzenia filmu z naszego montażu z zastosowaniem zalecanej technologii. FILM

Facebook