Piecyki kominkowe do Twojego wnętrza

Piecyki kominkowe do Twojego wnętrza

Piecyki kominkowe

 

Bardzo szerokie spektrum różnorodnych form i technologi wykonania piecyków pozwala na przedstawienie Państwu indywidualnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb. Piecyki można podzielić wg. kilku kryteriów. Jednym z nich jest technologia z jaką piecyk ogrzewa. Dostępne są piecyki z ogrzewaniem powietrznym. Tu można wyróżnić piecyki konwekcyjne grawitacyjne oraz z wymuszonym obiegiem powietrza,  co pozwala na podłączenie piecyka do małej instalacji DGP i ogrzanie kilku pomieszczeń. Dostępne są też piecyki wodne-H2O. To rozwiązanie pozwoli na podłączenie piecyka do instalacji CO i CWU i ogrzanie całego domu.

Innego podziału można dokonać dzieląc piecyki ze względu na wykończenie. Rozróżniamy tu piecyki wykończone "powłoką" blaszaną w różnych kolorach. Dostępne są okładziny ceramiczne - kaflowe, a także wykończenie kamieniem naturalnym np. steatytem, granitem, marmurem lub trawertynem.

Proponujey Państwu piecyki firm:

 

Piecyki ROMOTOP

Piecyki ROMOTOP EVORA

Ten Czeski producent urządzeń ogniowych posiada w swojej ofercie piecyki o bardzo zróżnicowanych parametrach i wyglądzie.

Proponujemy Państwu piecyki z okładziną ceramiczną, stalową oraz z naturalnym kamieniem.

Dostępne są też piecyki z obrotowym paleniskiem wędrującym za Waszym wzrokiem np. LAREDO T.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta.

link do strony producenta ROMOTOP

 

 

 

THORMA piecyki kominkowe

THORMA Piecyki kominkowe

Tak samo jak telewizor, czy smartfon, nie każdy piecyk kominkowy jest taki sam. Patrząc tylko na przekrój ekranu w calach można się pomylić.
Thorma  posiada ponad 100 letnie doświadczenie w produkcji piecyków. Stworzyła najnowocześniejszą oraz najwydajniejszą konstrukcję paleniska, która zapewnia bardzo ekonomiczne i zarazem czyste spalanie drewna. Komora spalania jest zamknięta, dzięki czemu powietrze do spalania pobierane jest wyłącznie z zewnątrz. Oznacza to, że może być zainstalowane w bardzo szczelnych domach wyposażonych w wentylację mechaniczną.
W naszych piecykach nie ma tak zwanych zimnych stref, w których nie dopala się drewno, jak w większości palenisk..

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta. link do strony THORMA

 

 

 

 

SPARTHERM AMBIENTE piecyki kominkowe

SPARTHERM AMBIENTE piecyki kominkowe

Piecyki z serii Ambiente to elegancja i nowoczesna technika.

Firma Spartherm zapewnia doskonałą wizję ognia przy prawidłowym i ekologicznym spalaniu drewna, a zastosowanie najwyższej jakości materiałów i szczególna dbałość o detale zapewni satysfakcję nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta.

link do strony SPARTHERM

 

HS Flamingo

Piecyk HS Flamingo Masterflame Bardzo szeroka oferta produktowa pozwala na znalezienie odpowiedniego piecyka spełniającego Państwa oczekiwania. Wśród wielu modeli są piecyki o wyglądzie klasycznym, nowoczesnym wykończone w różnych kolorach. Dostępne są technologie ogrzewania powietrzem lub w układzie wodnym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta.

link do strony producenta HS FLAMINGO

 Facebook