centralne odkurzanie, kominki, wkłady kominkowe, okna, drzwi, stolarka budowlana
Jesteś tutaj: Strona główna / Oferta / Okna, drzwi, bramy garażowe / Systemy aluminiowe / System Visoglide

VISOGLIDE - system przesuwny

REDAN VISOGLIDE to system drzwi przesuwnych izolowanych termicznie. Wszystkie profile tego systemu są trójkomorowe. Szerokość ościeżnicy 99mm lub 155mm, szerokość skrzydła: 43mm. Zastosowanie dwu- i trójtorowych szyn jezdnych, po których przemieszczają się skrzydła, pozwala na otworzenie znacznych przestrzeni. Umieszczenie wózków pod elementami ruchomymi eliminuje niebezpieczeństwo obwieszania się drzwi. Możliwości stosowania wypełnień od 4 do 29mm. Możliwe kombinacje dwu, trzy, cztero i sześcioelementowe na bazie ościeżnicy dwu- lub trójtorowej.

 System VisoglideZastosowanie
  • zabudowa tarasów, werand, ogrodów zimowych
  • patio
 

Podsystem REDAN VISOGLIDE HS to wariant systemu drzwi przesuwnych z możliwością zastosowania okuć podnoszono-przesuwnych. Wysokość skrzydła jest tak dobrana, aby wewnątrz zmieścił się mechanizm coraz popularniejszych okuć podnoszono przesuwnych.
System Visoglide


Profile podsystemu REDAN VISOGLIDE LIGHT mają taką samą konstrukcję jak system REDAN VISOGLIDE, ale pozbawione są przekładki termicznej. Przekładka ta jest zastępowana aluminiową, ekstrudowaną, tłoczoną ścianką.
System Visoglide

Newsletter

zapisz

Site-map