centralne odkurzanie, kominki, wkłady kominkowe, okna, drzwi, stolarka budowlana
Jesteś tutaj: Strona główna / Oferta / Bramy garażowe / Segmentowe bramy garażowe

Bramy garażowe

Atrakcyjny wygląd, szeroki wybór modeli i elementów wykończenia bram, możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL sprawia, że bramy Beditom są atrakcyjne w różnorodnych zastosowaniach architektonicznych, zarówno w nowych jak i remontowanych obiektach. Realizujemy również indywidualne projekty, których celem jest stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych elementów wykończenia. Bramy garażowe Beditom produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości. Bogata paleta klasycznych i modnych kolorów pozwala na dostosowanie naszych bram do każdej elewacji i stolarki okiennej zgodnie z wymaganiami i życzeniami Klienta. Oprócz barw standardowych wykonujemy bramy w dowolnym kolorze zgodnie z paletą RAL.

Seria Hi-TechProdukty kategorii Bramy garażowe:

 Brama garażowa segmentowa Beditom ONELINE Brama garażowa segmentowa Beditom Izoline Brama garażowa segmentowa Beditom Topline
Hi-Tech Oneline (jednokrotne przetłoczenia)
Proste i nowoczesne a zarazem nietuzinkowe, tak najlepiej można scharakteryzować bramy z szerokim przetłoczeniem. Bramy Oneline można wkomponować w każdą architekturę i zawsze osiągniemy ten sam rezultat - perfekcyjną kompozycję.
Hi-Tech Izoline (przetłoczenia poziome wąskie)
Bramy z wąskim przetłoczeniem to przede wszystkim idealnie rozłożony wzór przetłoczeń, który pasuje do każdego rozwiązania architektonicznego.
Hi-Tech Topline (bez przetłoczeń)
 Brama wykonana z panela bez przetłoczeń kreuje nadzwyczajną atmosferę. Eleganckie i przestrzenne wzornictwo panela harmonijnie uzupełnia nowoczesną architekturę i podkreśli indywidualność Twojego domu.
 Brama garażowa Beditom Classic Brama garażowa Beditom Amsterdam 
Hi-Tech Classic (przetłoczenie w kasetony)
Bramy z przetłoczeniami w kształcie kasetonów szczególnie dobrze prezentują się w garażach o dużych gabarytach i są perfekcyjnym rozwiązaniem gdy chcesz podkreślić klasyczną architekturę swojego domu.
Hi-Tech Amsterdam (jednokrotne przetłoczenie asymetryczne)
Model AMSTERDAM to najnowszy wzór bram segmentowych, który jest odpowiedzią dla tych którzy szukają świeżych i oryginalnych rozwiązań. Unikalny, asymetryczny wzór przetłoczeń zapewnia ...
 


                                 Do wszystkich bram polecamy automatykę firm

 Automatyka do bram SommerAutomatyka do bram Somfy
 Automatyka Marantec Automatyka do bram Chamberline Lift Master
SOMMERSOMFY
MARANTEC
LIFT MASTER


Newsletter

zapisz

Site-map